Перший весільний танець Степана та Олі 2022

Перший весільний танець - це незабутній момент у весільній церемонії, коли молодята показують свою любов та злагоду під музику. Зазвичай цей танець відбувається після урочистого вступу до зали та вітань гостей.Перший весільний танець завжди викликає велике захоплення та емоції у гостей, адже він символізує початок нового життя для молодят. Цей момент залишається в пам'яті як незабутній символ кохання та обіймів.

Перший весільний танець Степана та Олі 2022

Перший весільний танець Степана та Олі на їх весіллі у ресторані "Перлина Карпат" у Брошніві під пісню "Лиш тебе одну люблю" був незабутнім. Молодята стояли на танцювальному майданчику, обнявшись, і весело та граціозно рухалися під мелодію, відображаючи свою ніжність та взаємне кохання. Їхні рухи були синхронними, а вирази обличчя щасливими. Гості спостерігали за ними з захопленням, а музика та атмосфера створювали особливий момент, наповнений любов'ю та радістю. Кожен рух, кожен погляд був направлений одне до одного, створюючи магічну атмосферу, яка залишалася в серцях усіх присутніх.

W3.CSS

Перший весільний танець Степана та Олі 2022

На нашому Youtube-каналі доступне відео з весілля Степана та Олі . Це чудова можливість переглянути цей незабутній момент їхнього життя. Запрошуємо всіх бажаючих подивитися це відео, щоб насолодитися красою та теплом цього святкового дня разом з нами!


Останні записи

Весільний кліп Петра та Уляни 2021

Петро та Уляна 2021 Весільний кліп Весілля...

Перший весільний танець Леона...

Перший весільний танець Леона та Мар'яни...

Перший весільний танець Степана...

Перший весільний танець - це незабутній...

Любов твоя мамо.Гурт З Любов'ю

Любов твоя мамо.Гурт З Любов'ю

Гурт З Любов'ю Весільні традиції та...

Весільний кліп Віталія та...

Весільні кліпи.Весільний кліп Віталія...


Весільні пісні

Польки,вальси,весільні танці,плейлисти youtube

Paris Весільні польки плейлист youtube Весільні польки плейлист youtube Весільні вальси плейлист youtube
Y.Dolinsky Відеозйомка та фотограф

Вітаю! Мене звати Юрій

Я займаюся професійною зйомкою весіль в Україні. Я веду блог, де пишу про традиції, звичаї та формати весіль.Музичний блог,де публікую українські народні пісні,весільні танці польки і вальси Також розвиваю свої YouTube канали та групи Facebook Не забудьте поширювати, коментувати, лайкати і підписатися. Щиро Вам дякую…

Відеозйомка весілля та фотографування +380675255494 та +380995255493

Замовити професійного відеооператора +38 (067)525-54-94 та +38 (099)525-54-93

Перший весільний танець

Коментарі